Co oznacza zaczerwienienie na piersi?

Witam, mam 44 lata i około tygodnia temu zauważyłam na prawej piersi zaczerwienienie ( tak jakby wysypkę, czy jakieś uczulenie) na początku trochę swędziało, teraz już nie,ale nie znika.Żadnych innych objawów,Poczytałam w internecie i natrafiłam na raka zapalnego sutka,tam na zdjęciach wygląda to podobnie,też zajmuje ok 1/3 powierzchni piersi.Chciałabym zapytać, gdzie mam się udać, do jakiego lekarza, i jakie jest prawdopodobieństwo , że to właśnie ten najgorszy z nowotworów.Na ci jeszcze powinnam zwrócić uwagę?

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od takiego stwierdzenia..., że: aż 90 procent tego, o czym myślimy po prostu nie wydarza się...

Zaprezentowany przez Panią symptom jest wskazaniem do kontrolnej/osobistej konsultacji dermatologicznej, celem podjęcia adekwatnego leczenia.

Gdyby miała Pani życzenie takiej zwyczajnej rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu.

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605