Co oznacza zaczerwienienie po zastrzyku przeciwko tężcowi?

Witam. W poniedziałek przebiłam sobie dłoń duza igłą lekarską, A w środę wieczorem udałam się do lekarza bo dlon bardzo bolała, no i na miejscu dostałam zastrzyk przeciw teżcowi no i do dziś w sumie było wszystko ok. Kilka godzin temu zauważyłam że miejsce po szczepionce jest pół czerwone i pół sine, i bardzo gorące czy jest to normalne? Dodam że cała ręka mnie boli.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana ocena przez lekarza internistę, ciężko powiedzieć nie widząc zmian,
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.