Co oznacza zaczerwienienie twarzy i pulsowanie podczas stosowania odżywek?

Witam. Od kilku dniu chodze ponownie na silownie , stosuje do tego odzywki , izolat bialka , aminokwacy bcaa oraz jablczan kreatyny , od 3 dni zauwazylem ze moja twarz jest czerwona szczegolnie policzki i czolo , oraz czuje jakby moja twarz pulsowala szcegolnie gdy sie pochylam glowa w dol , kilka lat wstecz tez chodzilem na silownie i bralem sam jablczan kreatyny , czy to mozliwe , ze te objawy sa od izolatu lub aminokwasow i o czym swiadczy ta czerwona twarz i pulsowanie ? Czy przyczyny moga byc inne

Lek. Tomasz Budlewski

A jake ciśnienie tętnicze i tętno ? Konieczna pilna wizyta u lekarza POZ