Co oznacza zapis badania przy zawrotach głowy u 63-latka?

zapis przeprowadzony w czuwaniu.W zapisierejestruje sie fale ostre i falewolnedelta2Hz i theta6Hz w odprowadzeniu skroniowo-cieniow-potylicznychw Rz wzrokowa zaznaczona mam 63 lata i ciągłe zawroty głowy z pozycji leżącej przy wstawaniu

Dalsza diagnostyka konieczna! EEG " zapis przeprowadzony w czuwaniu.W zapisie rejestruje sie fale ostre i fale wolne delta 2Hz i theta 6Hz w odprowadzeniach skroniowo-ciemieniowo-potylicznych Rz wzrokowa zaznaczona; " To, z opisu, zmiany patologiczne i napadowe!!! ; do interpretacji klinicznej .
Ważne objawy, stan funkcjonalny , fizyczny i psychiczny, testy neuropsychologiczne. Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne, analiza dotychczasowych wyników badań. Ważna ocena stanu ogólnego, nastroju, trybu życia, pracy, sprawności etc
Pozdrawiam i zapraszam