Co oznacza zapis badania RTG kolana struktury kostne stawów prawidłowe?
Czy jednozdaniowy opis rtg kolan "struktury kostne stawów prawidłowe" oznacza również brak zwężenia szpar stawowych? Technik wykonujący badanie poinformował mnie o takim zwężeniu, w opisie wykonanym później przez lekarza nie ma nic w tej kwestii. Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
jeżeli nie ma odchyleń to zdanie lekarza radiologa jest jak najbardziej wiążące.