Co oznacza zapis na badaniu MRI?

Witam mam pytanie proszę mi powiedzieć co oznacza zapis z badania mri Na poziomie C 3-4-5-6-7 przepuklina krążka miedzykręgowego powoduje redukcje przedrdzeniowej rezerwy płynowej bez modelowania powierzchni rdzenia i obustronne zwężenie otworów miedzykręgowych. Intensywnie obustronnie C 3-4-5 co to może oznaczać

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana konsultacja neurochirurga i ustalenie dalszego postępowania i