Co oznacza, że zmiana nie wykazuje przepływu?

Witam, mialam USG karku, i nie jestem pewna jak interpretowac wynik. Na karku po stronie lewej 6mm pod powierzchnia skory, dobrze ograniczona, hypoechogenna zmiana ogniskowa wielkosci 7x3mm. Nie wykazuje przeplywu. Moze odpowiadac wezlowi chlonnemu/drobnemu zbiornikowi plynowemu? Dodam, ze 'gozek' w dotyku jest twardy.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania cieżko jest sie wypowiedziec. Proponuje udac sie do lekarza chirurga