Co oznacza zmiana jakości miesiączki?

Witam Zastanawia mnie moja miesiączka, ponieważ zmieniła się ona tylko w niewielkiej ilości skrzepy i nic poza tym, nie spuchly mi piersi, a bóle brzucha przed miesiączką były normalne, w trakcie jej również. Czy jest możliwość, że jestem na coś chora?

Lek. Wojciech Zygmunt

Miesiączka miesiączce nie równa. Czasami objawy jej towarzyszące są bardziej nasilone, a czasami słabiej. Ma to związek ze zmianami hormonalnymi zachodzącymi z wiekiem, a także w trakcie każdego cyklu. Pozdrawiam i życzę zdrowia.