Co oznaczają białe grudki na sutku?

Od dawna na jednym sutku mam białe grudki, jeden jest dosyć duży i wystający, ostatnio zauważyłam że tych małych jest więcej. Piersi i sutki mnie nie bolą. Zaznaczę tylko że jest to na sutku a nie wokół brodawki. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.