Dziwna narośl na języku

Witam serdecznie, od jakiegoś czasu zauważyłem z boku języka dziwną narośl. Nie jest duża, pozatym jest bardzo giętka i bez problemu zmienia kształt, jest w kolorze języka jednak na końcówce jest coś białego. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.