Jaka może być przyczyna pojawienia się wysypki na nodze?

Witam zauważyłem że od jakiegos czasu pojawia się u mnie wysypka na nodze i w obrębie wątroby często boli mnie podniebienie i mam katar oraz zmienia mi się samopoczucie z barwa głosu moje pytanie brzmi czy to moga być objawy HIV?czy te dolegliwości są spowodowane po wycięciu migdałków dodam że mam problemy z Pamięcia

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.