W jaki sposób zmienia się głos po wycięciu migdałków bocznych?

W jaki sposób zmienia się głos po wycięciu migdałków bocznych? Czy to może być na stałe, czy głos jest niższy, wyższy? Pracuję głosem, więc jest to dla mnie istotne.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna konsultacja foniatry
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.