Co oznaczają białe plamki na bieliźnie u nastolatki?

Dzisiaj na bieliźnie zobaczyłam małe białe plamki. Miałam jednodniowe plamienie 29 dni temu, ale nie okres! Co to znaczy?
Mam 12lat

Witam serdecznie!

Niestety Twoja wypowiedź jest za mało precyzyjna, by móc ustalić pochodzenie dolegliwości. Niestety nie wspominasz, czy już regularnie miesiączkujesz, jeśli tak, to kiedy był ostatni okres.
Białe plamki na bieliźnie są najprawdopodobniej śluzem pochodzenia szyjkowego występującym w znacznej ilości w drugiej połowie cyklu. Jeżeli nie występują objawy towarzyszące typu świąd i pieczenie, infekcja okolic intymnych jest mało prawdopodobna.

Pozdrawiam.