Co oznaczają biegunki przed miesiączką?

Witam , co miesiąc bardzo boli mnie brzuch przed okresem, mam biegunki których wcześniej nie miałam tak pare dni przed okresem, miałam zlecone badania markera ca-125 który wyszedł 18,00 U/ml to nie wiem czy dobrze czy źle? norma jest do 35,00 ale czy wynik 18 oznacza że jest wszytko ok? to skąd taki ból co miesiąc brzucha? czy może to jest endometrioza ? czy torbiel jajnika? Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik w normie . Sadze ze konieczne jest usg brzucha i przezpochwowe