Co oznaczają bóle brzucha po łyżeczkowaniu?

Witam jestem 3 tyg pi zabiegu lyzeczkowania. Po 14 dniach od zabiegu zaczelismy z mezem wspolzyc . Tydzien od stosunku zaczely mnie znow pobolewac piersi i podbrzusze i mam metaliczny posmak w buzi. Czy możliwe jest ze doszło do zaplodnienia tak szybko.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się dolekarza ginekologa.