Czy przez resztę blistra Kontracept jestem zabezpieczona?

Witam, 30 kwietnia powinnam wziac pierwsza tabletke (kontracept) po 7 dniowej przerwie... tabletke wziełam o 19, niestety ok 21 zwymiotowałam ją. tej nocy uprawiałam sex z chłopakiem. nie wzielam zapasowej tabletki, tylko nastepnego dnia wzielam o 18 druga tabletke z blistra. Jakie jest prawdopodobieństwo zajscia w ciaze? czy przez reszte blistra jestem zabezpieczona?dodam ze tydzien po stosunku zaczely pobolewac mnie piersi az do teraz. prosze o szybla odpowiedz. dziekuje.

Aleksander Ropielewski

W opisanej sytuacji nie można mieć pewności, że antykoncepcja została zachowana i istnieje ryzyko, że mogła Pani zajść w ciążę. Prosze po ok 7-10 dniach od stosunku wykonać badanie poziomu beta hCG w surowicy lub test ciążowy.