Co oznaczają bóle głowy i gorączka u 9-latka?

Witam , Pisze w sprawie mojego syna (9 lat ) ,ktory czasami ma bole glowy ktore moga laczyc sie z goraczke. Ostatnio nawet wieczorem rozbolala go glowa I mial goraczke ok 37,8 (moze troszeczke za blokowany nosek) Syn polozyl sie spac I jak sie obudzil to juz goraczki nie bylo ,a na drugi dzien bylo wszystko w porzadku . Z moich obserwacji jeszcze jedno mnie martwi ,rano jak wstaje to wypluwa zielona sline. Mieszkamy w Angli,ale za pare tygodni jedziemy do Polski wiec chcemy zrobic badania

Szanowna Pani
A czy dziecko nie choruje na alergię? A może ktoś w rodzinie? To istotne . W jakiej części Anglii mieszkacie ? Kiedy będziecie w ŁODZI?
Czekam pozdrawiam alergolog pediatra Tomasz grzelewski łódź.