Co oznaczają bóle krzyża w ciągu cyklu miesiączkowego?

witam obecnie jestem w 23 dniu cyklu . Moje cykle trwaja 30 /31 dni okolo 18 dnia cyklu mialam bol w krzyrzu a na papierze jasna czysta krew w 21 dniu cyklu mialam na papierze ciemna bardzo gesta wydzieline przypominajaca skrzepy krwi podczas okresu. ogolnie czesto podczas polowy cyklu towarzysza mi niewielkie plamienia ale tak nie mialam.Jestem w NL gdzie progesteron oznacza sie obojetnie w ktorym dniu niby mam w normie. Prosze o odp. pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

czy jest możliwość ciąży? wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.