Co mogą oznaczać bóle podbrzusza i krzyża oraz upławy?

Witam. Mam 21 lat, spóźnia mi się miesiączka. Od paru dni odczuwam bóle podbrzusza oraz krzyża a także czuję dziwne ciągnięcie od pachwin w dół. Ostatnio na papierze toaletowym pojawiła się dosłownie maleńka plamka jasnego koloru jasnego różu. Oprócz tego czuję wilgotność w pochwie i mam dość gęste białe upławy. O czym to może świadczyć?

Lek. Michał Lenard

Przyczyn Pani objawów może być wiele, warto będzie skonsultować się z ginekologiem, który będzie mógł Panią zbadać i zdecydować o dalszym postępowaniu. Najpierw jednak sugeruję wykonać domowy test ciążowy, a w przypadku dodatniego wyniku dodatkowo wykonać badanie bHCG (z krwi). Pozdrawiam!