Dlaczego mam żółte i klejące upławy?

witam, lat 20, mam problem, bolą mnie jajniki, właściwie to kluja, głównie z lewej strony, odczuwam bol dolnej partii pleców. Mam uplawy z pochwy koloru żółtego i brzydkiego, mocnego zapachu, są gęste i kleiste. Co gorsza spoznia mi się miesiączka... RACZEJ wukluczam ciaze bo nie buło penetracji z partnerem, jedynie piszczoty rekami(ja robiłam mu dobrze ręka, a on mi). Zastanawiam się co może być na rzeczy. Bardzo panikuje...Proszę o pomoc. Z góry dziękuję, pozdrawiam :)

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

nie napisała Pani, jak długo spóźnia się miesiączka. Przed okresem wydzielina jest gęsta i może przybierać białą, przezroczystą lub żółtą barwę.

Niepokojący jest jednak nieprzyjemny zapach. Żółta wydzielina o nieprzyjemnym zapachu może bowiem świadczyć o infekcji intymnej, z powodu której może spóźniać się okres.

Podczas pettingu również może dojść do zapłodnienia, ale ryzyko to nie jest duże. Dla pewności może Pani wykonać test ciążowy oraz udać się do ginekologa, aby sprawdzić, jaka jest przyczyna upławów.

Podobne pytania innych użytkowniczek umieszczamy poniżej:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-brak-okresu-i-zolty-sluz-to-objaw-ciazy, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/co-oznaczaja-geste-zolte-uplawy-i-brak-okresu, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/spoznianie-okresu-a-infekcje.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.