Co może oznaczać delikatne plamienie?

Witam w styczniu uprawiałam z chłopakiem seks, przez 2 prezerwatywy. Podczas stosunku nie doszło do pęknięcia prezerwatyw oraz partner nie skończył we mnie. Mój normalny cykl trwa 26, po stosunku mój cykl zmienił się i dwie kolejne miesiączki dostałam ale cykl trwa 25 dni. Miesiączki w pierwszym dniu są mniej intensywne, natomiast przez 4 kolejne dni są prawidłowe, boli mnie brzuch, zawiera skrzepy a kolor nie różni się od innych, poprzednich. Dodam iż wykonałam 5 testów i każdy był negatywny. Dzisiaj rano gdy się obudziłam zauważyłam delikatnie brązowe plamki na bieliźnie. Nie zawierały krwi, są koloru brązowo-bordowego, sztrasznie delikatnego. Na co mogło to wskazywać? Dodam również, ze w ciągu dnia na bieliźnie pojawiają mi się białe, dość gęste upławy, nie jest ich dużo. Na co może to wskazywać, wydaje mi się, ze na plamienie inplatacyjne jest za późno a ja oprócz tego nie mam żadnych objawów ciąży

Dzień dobry, celem wykluczenia ciąży może Pani wykonać test bHCG z krwi lub udać się do ginekologa. Proszę pamiętać, że plamienia i upławy mogą wystąpić w prawidłowym cyklu. Dodatkowo proszę pamiętać, że użycie dwóch prezerwatyw niesie ze sobą większe ryzyko pęknięcia, jedna wystarczy.