Co oznaczają bóle po lewej stronie brzucha u 34-latka?

Witam. Ostatnio nagle pojawił sie u mnie ból po lewej stronie brzucha. Dzien wczesniej mialem rozwolnienie ktorym prawdopodobnie zarazilem sie od syn. On rowniez mial rozwolnienie. Brzuch bolal mnie kilka dni. Dopiero po wizycie u gastroenetrologa i przepisaniu meteospasmyl ból ustapil. Zrobilem profilaktycznie badania z krwi, moczu i kalu na krew utajona. Wszystko wyszlo w porzadku. Nastepnie mialem usg jamy brzusznej. Tam rowniez zgodnie z opisem jest ok. Dodam że jestem troche panikarzem i zaczynam sobie sam diagnozowac choroby. Nastepnie chyba w wyniku tych zmartwien pojawil sie dyskomfort w mostku. Cisnienie mam w porządku, puls również. Biore 2.5mg bisocardu. Ten dyskomfort w mostku nadal wystepuje czy to moze byc nerwowe? Rowniez jak sie zmartwilem tym bolem zrobilem rtg klatki(wszystko ok). Czy ten dziwny bol moze byc nerwowy? Ok 2 lat temu mialem taki ból w mostku jednak przy nacisnieciu bolalo. Udalem sie do lekarza medycyny naturalnej ktory przylozyl mi "gwozdzie" do mostka mowiac ze tutaj idzie caly uklad nerwowy. Wierzcie lub nie ale po kilku wizytach ból minal. Ten lekarz twierdzil ze mam nerwy zatrzymane w tej okolicy ale ze mi to uwolni. Tak bylo. Pytanie czy i tym razem po wszystkich badaniach mozliwe ze to nerwica która mi doskwiera?

Lęk i niepokój, wyobraźnia, lek przed chorobą, zaburzenia nerwicowe i lekowe ; wszystko to sprzyja nadmiernemu wczuwaniu się w drobne objawy... Wiara czyni cuda! Czas leczy najskutecznie" jak mawiają stare przysłowia....
Dlatego " Lekarz medycyny naturalnej ktory przyłozył mi "gwozdzie" do mostka mowiac ze tutaj idzie caly uklad nerwowy. Wierzcie lub nie ale po kilku wizytach ból minal. Ten lekarz twierdzil ze mam nerwy zatrzymane w tej okolicy ale ze mi to uwolni. Tak bylo. Pytanie czy i tym razem, po wszystkich badaniach mozliwe ze to nerwica"
Myślę, że to moze być nerwica lękowa, ale też przejściowe objawy odwodnienia i zaburzeń elektrolitowych po przebytej biegunce....
Pozdrawiam