Co oznaczają bóle podbrzusza przy torbieli jajnika?

Dzień dobry. Na początku zaznaczę że mam torbiel na prawym jajniku 3x4cm, od 5 dni biorę duphaston 2 razy dziennie i Doxycyclinum. Od wczoraj boli mnie podbrzusze, najgorzej było wczoraj w godzinach przedpołudniowych, straszny ból sprawił że nie mogłam siedzieć ani chodzić, leżałam długo w pozycji emobrionalnej po czym pojechałam do szpitala ponieważ ból nie ustawał. W usg jest zapis że mam płyn w okolicy macicy, z badania krwi jedyne co nie jest w normie to WBC które wynosi 20,1. Badanie moczu krwinki białe 8-12 w polu widzenia, krwinki czerwone od 5 do 8 w polu widzenia, ciała ketonowe 15, obecne liczne bakterie. Nie dostałam żadnej jasnej dla mnie diagnozy, a lekarz zapisał mi paracetamol... Tylko że ból nie ustał do dzisiaj, proszę o pomoc :(

Lek. Michał Lenard

Pani wyniki badań wskazują na możliwość zakażenia układu moczowego. Sugeruję wizytę u Pani lekarza prowadzącego, który oceni wyniki i zastosuje właściwe leczenie. Pozdrawiam!