Co oznaczają bóle podbrzusza u 52-latki?

Do tej pory mam regularne miesiaczki,mam 52 lata,zycie intymne utrzymuje nie regularnie,partner ma pracuje w delegacji,ale jak juz to bardzo czesto.Od 4 tygodni mam bole w podbrzuszu,bylam u ginekologa,zrobilam usg,czekam na wizyte lekarska.Czasami jest mi skabo,niedobrze,odruchy wymiotna,rano zapach smazonych jajek przyprawia mnie o mdlosci.15 lat temu mialam usuwana cyste na jajnikach,jeden byl lekko podciety,ale lekarz twierdzil,ze moge miec dzieci.Ostatnio wspolzylismy bez zabezpieczenia.

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciąża możliwa, chociaż mało prawdopodobna, może to bardziej zmiany związane ze zbliżającą się menopauzą, sugeruję też kontrolę morfologii i tsh.
Pozdrawiam