O czym świadczą mdłości i bóle głowy u 38-latki?

Witam Witam. Mam 38 lat i jestem mezatka. Od konca maja mam mdlosci, bole glowy, jestem ciagle zmeczona, zawroty glowy, senna, drazliwa, miesiaczki mam regularne i obfite. Od miesiaca pracuje na noce. 2 nocki tygodniowo. Mam dwoje dzieci. Od paru dni biore antykoncepcje doustna. Prosze o pomoc Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć