Co oznaczają bóle stopy po urazie?
Witam. 12 sierpnia wbił mi się patyk w górna część stopy. Doszło do zakazenia. Był zastrzyk przeciw tężcowy , antybiotyk. Rana bardzo długo się leczyła. Jak się okazało po 1,5 na USG wyszło iż patyk jest nadal w ramie. Został natychmiast wyciągnięty chirurgicznie. Dostałam sączek kolejny antybiotyk. W tej chwili rana już jest ładnie zaleczona. Ale znowu doszły bóle stopy obok kostki mocne kłucia , czasami tępy jest ten bol. Od dłuższego czasu też po wstaniu z łóżka na stopy czuje uczucie wbijanych szpilek później to mija. Robiłam badania morfologia OB . Jedyne co mnie na nich zmartwiło to krwinki białe 4.2 nigdy nie miałam tak mało

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Liczba białych krwinek raczej nie ma nic wspólnego z urazem. Niestety, takie objawy jak bóle i dyskomfort po wstaniu są wynikiem urazu i mogą utrzymywać się jeszcze przez jakiś czas. Sugeruję smarować stopę maścią przeciwbólową, a by zniwelować objawy. Pozdrawiam!