Co oznaczają bóle stopy po urazie?

Witam. 12 sierpnia wbił mi się patyk w górna część stopy. Doszło do zakazenia. Był zastrzyk przeciw tężcowy , antybiotyk. Rana bardzo długo się leczyła. Jak się okazało po 1,5 na USG wyszło iż patyk jest nadal w ramie. Został natychmiast wyciągnięty chirurgicznie. Dostałam sączek kolejny antybiotyk. W tej chwili rana już jest ładnie zaleczona. Ale znowu doszły bóle stopy obok kostki mocne kłucia , czasami tępy jest ten bol. Od dłuższego czasu też po wstaniu z łóżka na stopy czuje uczucie wbijanych szpilek później to mija. Robiłam badania morfologia OB . Jedyne co mnie na nich zmartwiło to krwinki białe 4.2 nigdy nie miałam tak mało

Lek. Michał Lenard

Liczba białych krwinek raczej nie ma nic wspólnego z urazem. Niestety, takie objawy jak bóle i dyskomfort po wstaniu są wynikiem urazu i mogą utrzymywać się jeszcze przez jakiś czas. Sugeruję smarować stopę maścią przeciwbólową, a by zniwelować objawy. Pozdrawiam!