Co oznaczają brunatne plamienia u 33-latki?

Wi tam mam pytanie bo niepokoi mnie to że ostatnio dzieje się coś nie tak z moim okresem bo 30.04 do 4.05 miałam normalnie regularnie co 28 dni potem 22.05 do 27.05 a teraz dostałam 7.06 ale dziwnie bo jak dzwigac am w pracy ciężkie kartony dostałam bóle i czarne krwawienia które trwaly 2 dni a dzisiaj już nic dodam że mam 33 lata torbiela na prawym jajniku nie wielkiego lekarz mówił ze w porządku jest i również dodam że że swoim partnerem staramy się o dziecko proszę o odpowiedź co może być

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Proponuje zgłosić się do lekarza ginekologa