Czy lekkie krwawienie koloru brunatnego może oznaczać ciąże?

Dzień dobry, moja partnerka po okresie po 4 dniach dostała lekkiego krwawienia brunatnego koloru. Uprawialiśmy seks w czasie jej dni płodnych bez zabezpieczenia. Staramy się o dziecko od około 7 msc. Dodam, ze okres miała co 28 dni a w tym miesiącu w kwietniu dostała drugi miesiąc z rzędu o dzień wcześniej. Czy moja partnerka może być w ciąży ? Bardzo proszę o odpowiedź. Czy pół roku starań to wiele ?

Lek. Tomasz Budlewski

to jeszcze krótki okres czasu. proponuję spokojnie się starać