Brak okresu od 20 dni a możliwość ciąży

Witam. Przez 2 lata przyjmowalam tabletki antykoncepcyjne daylette. dostałam krwawienie z odstawienia, następna miesiączka po 28 dniach, kolejna po 29, wydawało się że wszystko szybko wróciło do normy. W trzecim miesiącu po odstawieniu od 14 do 17 dnia cyklu wystąpiło brazowawe plamienie (dzień i trzy dni przed plamieniem uprawialiśmy seks z partnerem bez zabezpieczenia) a misieczka nie pojawiła się do dnia dzisiejszego. Obecnie spóźnia się już 20 dni, dwa testy negatywne. czy moze to ciąża?

Aleksander Ropielewski

Jest to mało prawdopodobne, jednak dla pewności sugeruję wykonanie testu poziomu beta hCG w surowicy krwi.