Opóźnienie miesiączki o 4 dni a możliwość wystąpienia ciąży

Spóźnia mi się okres już 4 dzień. W czasie dni płodnych partner robił mi palcówkę i dotykał swojego członka wcześniej. 3 dni przed okresem uprawialiśmy seks przerywany. Miesiączkę zawsze mam regularnie. Boli mnie brzuch a raczej kuje. Zazwyczaj jak coś zjem. Strasznie się boję i przez to jestem zestresowana. Czy mogę być w ciąży?

Aleksander Ropielewski

Ryzyko ciąży jest niewielkie, jednak nie można go wykluczyć. W tym celu proszę wykonać test ciążowy lub wykonać pomiar beta hCG w surowicy krwi.