Co oznacza brak okresu i plamienie u osoby żyjącej pod wpływem stresu?

Miesiączka spóźniała mi się pare dni teraz dostałam plamienia na początku śluz z krwią a teraz lekkie czerwone plamy co to może być? Miesiączka która miałam Wcześniej (2.10) była bardzo obfita a dziś jest bardzo skąpa. Nie uprawiałam seksu od 23 września mimo to wykonałam ze stresu test ciążowy miesiąc po stosunku wieczorem i wyszedł negatywny. Czy może być to spowodowane stresem przed wpadka?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa wcześniej warto byłoby oznaczyć poziom beta hcg