Co oznaczają czerwone kąciki oczu?

Witam od paru lat mam problem z oczami a mianowicie moje zewnetrzne kaciki oczu sa czerwone i nie raz delikatne szczypanie czuje oraz widac żylki na galce ocznej ,bylem u 4 okulistow stosowalem rozne krople i masci niestety nic nie pomaga :( badania rozne tez mialem robione ,,nie wiem co mam robic a to jest dla Mnie bardzo uciazliwe

Witam. Oczy mają mieć żyłki. Bedzie Pan tak chodził i chodził. Czy Pan jest chory na oczy? Teraz o skórze. Zaczerwienienie kątów zewnętrznych oczu nie wewnętrznych może byc objawem niedoboru witamin z grupy B.proponuje B1 B2 B6 kupowane osobno nie multi !!! Skóra się poprawi. Pozdrawiam serdecznie