Co oznaczają drgania mięśni i skrzywienie kręgosłupa?

Witam mam skrzywienie kręgosłupa od dziecka a więc czy krzywy kręgosłup może naciskać na jakieś nerwy. Od dłuższego dużo czasu pracuje na siedzaco prawie brak ruchu. Od czasu gdy zaczęłam pracę na siedzaco zaczely się częste bóle głowy szyjnopochodne bóli i uciska na czoło oczy uszy rtg zatok ok piski w uszach chwilowe lekkie zawroty głowy bóle kolan ud do tego szybkie chwilowe drgania nerwów pod skóra. Plecy bolą często czasami uczucie prądu po głowie plecach. Bolą też barki. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć