Co oznaczają duszności, senność, ból brzucha i wzdęcia?

Witam, moimi dolegliwościami są: -duszności; -senność; -ból brzucha; -brak miesiączki (nieregularne); -wzdęcia; -wrażliwe piersi. Podejrzewałam ciąże, ponieważ staramy się o dziecko z partnerem, aczkolwiek rano robiłam test. Co prawda kreska pojawiła się przy literze T, ale po jakimś czasie zniknęła i pojawiła się przy literze C, informującym p braku ciąży. Także test wyszedł negatywny. W przyszłym tygodniu mam umówiona wizytę u ginekologa. Jest jednak możliwość ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że jest . proponuję oznaczyć poziom beta hcg i udać się do lekarza ginekologa.