Co oznaczają okresowe bóle głowy?

Od kilku miesięcy odczuwam krótkotrwałe bóle głowy o średnim nasileniu, głównie w okolicy czoła. Nie ukrywam mam pewną obsesję na punkcie nowotworów (w ciągu ostatnich miesięcy przebadałem się niemal cały, ale rezonansu głowy nie robiłem) Mam pewne problemy z kręgosłupem (dyskopatia) oraz zatoki przyszczękowe do oczyszczenia z torbieli. Zakładam że to może być przyczyną bólu głowy. Czy jednak tego typu bóle (krótkotrwałe, w okolicy czoła z okresami bez bólu) mogą też zwiastować guza ?

Dzień Dobry Panu,

Wskazana byłaby dla Pana diagnostyka neurologiczna, celem rozwiania obaw.
Z mojej strony zachęcałabym Pana do zwyczajnej rozmowy z psychologiem, bo z jakiegoś powodu powracają do Pana myśli o chorobie.

Życzę Panu tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej