Co oznaczają problemy z kręgosłupem przy nerwicy?

Kregoslup/nerwica . Mówię odrazu bez pisania ze proszę udać się do lekarza chodzę i nikt ci nie wie. Choruje na nerwice lekowa oraz depresje. Leczę się lekami od psychiatry i sama walczę ze sobą. Przez chorobę straciłam prace i póki co nie mam pieniędzy na psychoterapię. Jednocześnie mam problemy z kręgosłupem szyjnym. Na prześwietleniu w marcu wyszło tak: 1) lordoza szyjna zniesiona z tendencja do tworzenia kifozy na odcinku C4-C7 2) Zwężenie przestrzeni międzykręgowych C7-Th1 3) Niewielkie zmiany wytwórcze na krawędziach trzonów kręgów C3-C7 4) niewielkie zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych C4-Th1 5) Linia ciążenia kręgosłupa szyjnego przebiega ku przodowi od trzonu C7. I moje pytanie ciagle bóle głowy , twarzy, bóle oczu a raczej one nie bola mam problemy z widzeniem jakby ciagle raziło mnie światło. Psychiatra uważa ze to od nerwica. Rehabilitant uznała ze to jakiś zespół C0 i to od kręgosłupa i muszę prywatnie do niego zacząć chodzić na manualne ćwiczenia ( tylko do niego) stad pytanie kto mówi prawdę co robić dalej ? W prześwietleniu nie wyszło mi żadne C0 wiec nie wiem kto mówi prawdę już. Może jest jakiś życzliwy lekarz który poprzez meila odpowie na moje pytania ? Jest ze mną coraz gorzej przez to wszystko tracę moje życie , coraz częściej myśle o samobojstwie. Nie mam pieniędzy na leczenie. Może któryś lekarz pokieruje coś pomoże wiem ze nie wyleczy przez internet albo może pomoże. Byłabym wdzięczna. Pozdrawiam

Do pełnej konsultacji Warto ufać Psychiatrze, skupić sie na leczeniu nerwicy i na ćwiczeniach posturalnych, które można samemu wykonywać regularnie w domu! plus basen, dobra dieta, rozmowa z kimś bliskim; Pozdrawiam serdecznie
Opisane zmiany w MRI do interpretacji klinicznej, ale raczej niewielkie... to tylko OPIS Ważny stan pacjenta i sprawność! Nie leczy się samych wyników" problemy z kręgosłupem szyjnym. Na prześwietleniu w marcu wyszło tak: 1) lordoza szyjna zniesiona z tendencja do tworzenia kifozy na odcinku C4-C7 2) Zwężenie przestrzeni międzykręgowych C7-Th1 3) Niewielkie zmiany wytwórcze na krawędziach trzonów kręgów C3-C7 4) niewielkie zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych C4-Th1 5) Linia ciążenia kręgosłupa szyjnego przebiega ku przodowi od trzonu C7. I moje pytanie ciagle bóle głowy , twarzy, bóle oczu a raczej one nie bola mam problemy z widzeniem jakby ciagle raziło mnie światło. Psychiatra uważa ze to od nerwica." Pewnie ma rację Powodzenia!! Ma Pani życie przed sobą!
Pozdrawiam