Co oznaczają ropnie w obrębie warg sromowych?

Witam. Od kilkublat mam ten problem. Na wnetrzu warg sromowych pojawiaja mi sie ropnie. Najpierw bylo to tak raz na pol roku mniej wiecej. Cos jak pryszcz na twarzy. Najpierw czulam mala bolesnosc, potem rosl guzek, zawsze wyciskalam, bo jednak dyskomfort to jest. Od jakiegos czasu mam ten problem non stop. Dzisiaj wycisne jednego, to jutro mam kolejnego. Nie moge sie tego pozbyc. Sa male, raz plytko, raz gleboko, zawsze 1, w roznych miejscach, wiec obstawiam, ze to nie te gruczoly Bartolina.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa i ocena w bezpośrednim badaniu