Co oznaczają rozbłyski wokół źródeł światła i ból oka?

Witam. Rozblyski wokol zrodel swiatla,tepy bol oka,nie ostre widzenie,swiatlowstret .problem zaczal sie po tym jak przstalem nosic soczewki .zdecydowalem nie nosic ich ze wzgledu na bol i miejsce pracy-magazyn. Od pol roku nosze okulary. od tego momentu moje oczy jeszcze bardziej bola,pelnio rozblyskow ,na oku mam dziwna mete ktora sie nie zmienia.Bralem juz sterydy,antybiaotyki i jest gorzej.Robiono mi cisnienie oka i wszelkie badania tu w UK .Mowia ze suche oko tylko.Prosze pania o pomoc.

Witam.ma Pan objawy rogowkowe być może spowodowane tym ze soczewki pół roku temu uszkodzily nablonek rogówki. Zalecam Sól Bepanthen 3x przez 4 tygodnie. Męty nie przejdą błyski są spowodowane tym ze Pan dźwiga w magazynie. Pozdrawiam serdecznie