Uczucie dyskomfortu po usunięciu ciała obcego z oka

W lipcu miałem usuwane ciało obce z oka (pod powieką) było to wbite ziarenko piasku w górnej powiece,okulista usunął ciało i wypisał leki. Dziś mija 4 miesiąc po wyjęciu ciała a ja nadal czuje dyskomfort przy zamknięciu oczu lub patrzenia w dolny prawy róg. Byłem u trzech różnych okulistów w ciągu tych 4 miesięcy i lekarze nic tam nie widzą oczywiście miałem robione barwienie. Stosuję już 5 zestaw leków które nic nie dają,a lekarze załamują ręce. Proszę o pomoc żaden okulista nie umie mi pomóc.

Witam. UWAŻAM że się poprawi. takie urazy małe często się odnawiają. Jeżeli było mikro uszkodzenie rogówki to zmiana goi się do 6 miesięcy. nablonek rogówki odrasta i potem się urywa tworzy się dziurką w tym samym miejscu co kiedyś po ziarenku piasku. ZALECAM sól Bepanthen 3x i Corneregel na noc.pozdrawiam serdecznie