Co oznacza uczucie ciała obcego w oku?

Witam .. od roku mam uczucie ciała obcego w oku .. byłam u 12 okulistów .. każdy mówi co innego, zapalenie spojówek ,alergia albo ,ze nic mi nie jest ,ze wszystko ok. Kropel cała kosmetyczka niestety nic nie pomaga. Byłam już u alergologa ,laryngologa , psychologa dosłownie u każdego lekarza ,którzy z powrotem odsyłają mnie do okulisty twierdząc,ze to z okiem coś nie tak. Ciśnienie w oku jest w w porządku. Po całym dniu czuje ból całej gałki ocznej a w ciągu dnia kłucie .. gdy wywine sama powiekę to widzę ,ze z jednej strony jest cały czas czerwona aż te żyłki są tak bardzo widoczne . Czym to może być spowodowane czy da się to wyleczyć ?moje życie od ostatniego roku to jakaś męka . Bardzo proszę o pomoc

Witam.należy wybarwic i ocenić czy na pewno nie jest tam coś wrosniete np c obce.stosowanie dużej ilości kropli pozbawia Panią natural ej ochrony oka. Antybiotyki i sterydy długo stosowane jsk również konserwanty w nich zawarte uszkadzają na 6do8 tygodni nablonek powierzchni oka który traci kosmki. Wiec jsk najmniej leków. Proponuję wit c o.5 grama doustnie a do oka Bepanthen 2x dz i maść z wit A na noc VitaPos. Pozdrawiam serdecznie