Niewyraźne widzenie w wyniku ciała obcego w oku

witam miałem opiłek w oku w samym centrum i mam bliznę i widze wszystko rozmazane najgorzej jak jest słońce czy coś z tym idzie zrobić jeszcze dopowiem że mam tylko to jedno oko

Tak.widzi Pan bliznę.Należy podawać do oka preparaty regenerujące np Corneregel 3x dz, lub Thealoz3xdz. lub Cationorm itp. po miesiącu od urazu można ostrożnie podać krople ze sterydem np. Flucon 2xdz. przez 2tyg. Blizna pracuje i zmienia refrakcję oka, być może będą potrzebne okulary. Pozdrawiam