Jak postąpić po urazie oka?

Witam, 15.05.18 miałem wypadek w pracy. Do oka a dokładniej w rogówkę wpadł mi malutki opiłek z żelaza. Z wizytą u okulisty zwlekałem 2 dni i dopiero po tym czasie poszedłem. Pan okulista wyjął opiłek, usunął rdze i powiedział że po tygodniu powinno wszystko wrócić do normy jednak mogę w stu procentach nie odzyskać wzroku z uwagi na blizne jaka pozostanie. Przepisal mi krople i maść Mija tydzień wzrok mi się trochę poprawił lecz dalej mam światłowstręt i lekko rozmazany obraz. Trochę się zaniepokoiłem i dzisiaj postanowilem przyjrzeć się bliżej oku. Pod jasnym światłem zauważyłem że na rogówce mam taki mały brązowy okrąg w środku jest chyba czarny. Co to może być? Czy to blizna? Wizytą u okulisty dopiero we wtorek a ja nie wiem co z tym zrobić. Napiszcie coś więcej jak możecie. Pozdrawiam

Witam.
Prawdopodobnie jest to rdzawa otoczka po ciele obcym rogówki, proponuję pilnie zgłosić się na wizytę do lekarza okulisty.
Pozdrawiam