Czy można usunąć bliznę z oka?

Witam, mam bliznę na samym środku rogówki spowodowana mechanicznym uszkodzeniem. Blizna bardzo pogorszyła wzrok, gdzyz wszystko jest rozmazane. Czy jest możliwość usunięcia blizny laserowo, aby wzrok mógł się poprawić?

Witam. Zalezy od głebokości tej blizny. Laser na pewno ją nieco przejaśni. Polecam Katowice zespół pani prof. Mrukwa- Kominek Wazne też zeby rogówka była odpowiedniej grubości nie za cienka. Leczyć mozna też sterydami w kroplach pod kontrolą Tp.Pozdrawiam serdecznie