Jakie leczenie podjąć przy podwójnym widzeniu po urazie oka?

W marcu doznałam urazu prawego oka, poprzez uderzenie ostra reklamowka,stwierdzono podrażnienie spojowki, później rozciecie rogowki, po leczeniu antybiotykiem ból oka ustal, natomiast z tygodnia na tydzień zaczął pogarszac się wzrok tego oka, brak ostrości rozmyty/podwójny obraz. Pole widzenia prawidłowe, oct również, inne podstawowe badania okulistyczne w porządku. Na ten moment wzrok trochę się polepszyl wg okulisty, natomiast "podwójne"widzenie pozostało, co dalej robić w tej sprawie?

Witam.takie zmiany pojawiają się gdy miała Pani zez ukryty który ujawnił się po zaslonieciu chorego oka.jeżeli rogowka jest już zagojona można dobrać szkła pryzmatyczne. Można też udać się na ćwiczenia fuzji gdzieś w Trójmieście do ortoptystki. Pozdrawiam serdecznie