Co oznaczają ruchome grudki pod skórą?

Witam. Jestem otyły, walczę z tym powoli, ale sukcesywnie. na przedramionach od strony wewnętrznej mam rozstępy, nie wiem czy to może być powód problemu, ale przejdźmy do rzeczy. Otóż właśnie na przedramionach, gdy mocniej ucisne l palcem, ścisnę itp. to czuć, jakby pod skórą było mnóstwo jakichś ruchomych grudek, których nie widać na skórze. Czy ktoś ma pomysł co to może być? Mam to od min. Roku .

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.