Co oznaczają silne bóle głowy u 25-latki?

Witam mam 25 lat . Mam do Panstwa dwa pytania. Otoz od dluzszego czasu nie codziennie ale czesto budze sie z silnym bolem glowy ( z tylu ) i szyji. Bol jest silny i klujacy nie moge wtedy poruszyc szyji. Jestem jak sparalizowana.dopiero jak sie rozruszam to przechodzi . Martwi mnie to . Czy to moze byc guz mozgu? Dodam ze czesto po przebudzoni bola mnie ramiona , nie moge podniesc ich do gory. Bo rozruszaniu wszytskiego przechodzi. Drugie pytanie dotyczy lokcia ktory boli mnie od tyg , nie moge wyprostowac reki, lokiec jest spuchniety lekko ( pracuje jako pokojowka i duzo pracy wykonuje rekami, sciele lozka ,podnosze ciezkie koldry jak i materac) jak moge sobie pomoc . Czasami bola mnie cale plecy ramiona rece . Najgorzej jest rano czuje sie jak sparalizowana, w nocy jak sie przebudze ledwo przekrecam sie na drugi bok. Prosze o rade. Dziekuje

Bardzo wskazane jest (sądzę) diagnozowanie, należałoby wykonać badanie rtg kręgosłupa szyjnego z badaniem czynnościowym, EEG Do rozważenia badanie metoda NMR