Co oznaczają stolce ze śluzem u niemowlęcia?

Moja 4 msc córka od 1,5 tygodnia robi kupki zielone ze śluzem, dziennie 3 , 4 kupy. Jest karmiona wyłącznie piersią. Czy jest to powód do obaw? Ma również stan podgorączkowy 37 stopni. Za kilka dni mamy drugie szczepienie czy są przeciwskazania do szczepienia

Lek. Tomasz Budlewski

A jaka jest u Pani dieta? Ew szczepienie po bezpośredniej kwalifikacji przez lekarza pediatrę