Co oznaczają suche miejsca na skórze klatki piersiowej?

Witam serdecznie. Moje 5miesieczne dziecko ma na skórze klatcki piersiowej czerwone, suche miejsca. Czy jest to czymś spowodowane? Nie zmieniałam jej proszku do prania. Pozdrawiam.

Proszę udać się do pediatry lub dermatologa dziecięcego. Zmiany należy obejrzeć , zbadać aby określić co to jest , co je powoduje i dopiero można wdrożyć odpowiednie leczenie.