Co oznaczają tak widoczne węzły za krętnicą?
Witam , co oznaczają widoczne węzły za krętnicą proszę o poradę wykazane w usg oraz długi esowaty wyrostek średnica 6 mm czy kwalifikuje się do zabiegu?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - nic to nie oznacza. W obecnych czasach nie usuwa się wyrostka profilaktycznie.
Może jeszcze kons. ginekologiczna.
Pozdrawiam serdecznie,
Dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista gastrolog, chirurg ogólny, proktolog, Kraków