Co oznaczają takie wyniki ekspertyzy histopatologicznej?

Witam otrzymałem takie wyniki ekspertyzy histopatologicznej. Fragment tkankowy z obecnością obfitego nacieku limfocytarnego z domieszką dość licznych plazmocytow I ezynofili, ponadto widoczne proliferację naczyniowe z włóknieniem - prawdopodobnie włókniejące ziarnina. Brzeźnie widoczne pojedyncze grudki chłonne. Obraz morfologiczny sugeruje zmiany odczynowo zapaln, konieczna korelacja z obraz kliniczny. W razie wątpliwości wskazana weryfikacja charakteru naciekow limfocytarnych. Chirurg nijak tego nie skomentował, a ja nie wiem czy coś dalej z tym roboc?

W informacji podanej przez Pana nie ma danych co do miejsca z którego pobrano materiał do badania. Z podanego opisu wynika, że nie ma komórek nowotworowych, a tkanka ma charakter odczynowo-zapalny, regemeracyjny. Można spać spokojnie.